Filmowanie ślubu i wesela Warszawa & Mazowieckie

Chwile Ślubne

Chwile Ślubne filmowanie ślubów Warszawa mazowieckie
cien
Filmowanie ślubów i wesel

Filmowanie ślubów i wesel

Filmowanie ślubów oraz filmowanie wesel z zachowaniem emocji i piękna chwil ślubnych i weselnych. Doświadczenie i profesjonalizm przemawiające przez ujęte przez naszych kamerzystów cudowne chwile ślubne. Przepiękny początek nowego życia par młodych zmontowany w jeden film upamiętniający magię ceremonii i uroczystości. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty filmowania i montażu filmów ślubnych i weselnych.

ozdoba top
Filmowanie ślubów Warszawa mazowieckie i Polska

Usługi filmowania ślubów i wesel świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic, całego województwa mazowieckiego, a przy indywidualnych ustaleniach na obszarze całej Polski.

Filmowanie ślubów i wesel

Co oferujemy • Chwile Ślubne

Profesjonalna obsługa i wykonanie. Filmowanie z jednej lub wielu kamer. Filmowanie ślubów oraz filmowanie wesel. Tworzenie podziękowań par młodych oraz reportarzy ślubnych. Montaż i edycja dające zapierający dech efakt końcowy.

Filmowanie ślubów i wesel w pakietach z fotografią

Najpopularniejszą i najczęściej wybieraną opcją przez naszych klientów są pakiety filmowania wraz z fotografią. Dzięki pakietom para młoda otrzymuje pełną pamiątkę z najpiękniejszych z uroczystości ślubnej i weselnej w postaci filmu i zdjęć reportażowych, a przy dodatkowych rozszerzeniach i sesji plenerowych.

Dodatkową zaletą pakietów jest bezproblemowa współpraca kamerzystów i fotografów oraz pewność wysokiej jakości usług, jaką gwarantujemy. Do tego, para młoda załatwia wszystko w jednym miejscu, oszczędzając czasu, którego przy przygotowaniach uroczystości ślubnej i wesela jest zawsze niedostatek.

Oferujemy filmowanie z fotografią w 5 pakietach w zakresie cenowym od 2900 do 5500. Szczegóły pakietów w cenniku.

Przejdź do cennika

Kamerzysta na ślub i wesele • warianty samego filmowania

Kamerzysta na ślub i wesele to usługa filmowania w uproszczonej wersji bez fotografa i innych dodatków przeznaczona dla par młodych zainteresowanych samym filmowaniem. Usługa kamerzysty jest dostępna w 3 wariantach.

Zobacz szczegóły

Jak filmujemy?

dvd blu-ray full-hd

Pisać można dużo i wiele

Opisywać i wyliczać zalety można bez końca i na różne sposoby. Jednak aby w pełni uwierzyć najlepiej zobaczyć efekty końcowe.

Zatem zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!
Galeria realizacji
Galeria filmowania ślubów i wesel Chwile Ślubne
realizacje filmów ślubnych i weselnych

NASZA GWARANCJA!

PEŁEN PROFESJONALIZM • WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE • WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG FILMOWANIA ŚLUBÓW I WESEL • ZADOWOLENIE KLIENTA.

CHWILE ŚLUBNE

ozdoba

NIE CHCESZ OGLĄDAĆ FILMÓW?

Dla tych, którzy nie chcą lub nie mają czasu oglądać filmów poniżej prezentujemy kilka ujęć z naszych realizacji ślubów i wesel.

ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 1 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 2 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 3 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 4 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 5 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 6 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 7 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 8 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 9 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 10 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 11 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 12 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 13 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 14 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 15 ujęcia z filmów ślubnych i weselnych 16
kanał YouTube
ring
MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
kontakt@chwileslubne.pl

kom.: 502 228 121

Posiadamy zezwolenie do filmowania i fotografowania w czasie uroczystości liturgicznych. Upoważnienie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie, Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej.