Fotografia ślubna i weselna Warszawa & Mazowieckie

Chwile Ślubne

Chwile Ślubne filmowanie ślubów Warszawa mazowieckie
cien
fotografia ślubna

Fotograf na ślub i wesele

Fotografia ślubna oraz profesjonalne zdjęcia par młodych uchwycone artystycznym okiem fotografów. Pełen profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie. Zdjęcia ze ślubów oraz plenerowe zdjęcia par młodych oddające w pełni piękno ceremonii oraz najgłębsze emocje chwil ślubnych.

ozdoba top
Obszar realizacji fotografii

Usługę fotografowania ślubów i wesel świadczymy głównie na terenie Warszawy i okolic, całego województwa mazowieckiego, a przy ustaleniach indywidualnych w całej Polsce.

fotografia ślubna

Fotograficzny reportaż ze ślubu i wesela

Reportaż ze ślubu i wesela jest wykonywany w tym samym dniu co odbywa się ceremonia zaślubin. Fotograf starannie i profesjonalnie dokumentuje wszystkie ważne chwile ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz przygotowań pary młodej. Ilość zdjęć reportażu jakie otrzymuje para młoda to 500 fotografii, po selekcji i obróbce przez fotografa, zgranych na jedną płytę. Sama płyta oraz etui są indywidualnie zdobione grafiką.

Reportaż ze ślubu i wesela jest najczęstrzym wariantem fotografii ślubnej dołączanym i wybieranym przez naszych klientów przy pakietach filmowania.

Przejdź do cennika
fotografia ślubna

Sesja plenerowa z parą młodą

Sesja plenerowa jest wykonywana innego dnia niż ceremonia ślubna i zabawa weselna po ustaleniu terminu z parą młodą. Fotograficzna sesja plenerowa może odbywać się w jednej lub wielu lokalizacjach. Przy fotografii plenerowej po selekcji oraz obróbce przekazywana jest płyta zawierająca 50 zdjęć. Tak jak w przypadku reportażu płyta oraz etui są indywidualnie zdobione.

(Należy pamiętać, że niezależnie od ilości lokalizacji pierwsze 100 km dojazdu od Warszawy jest gratis, a za każde kolejne rozpoczęte 100 km istnie dopłata według cennik.)

Przejdź do cennika
Galeria fotografii Chwile Ślubne
Galeria filmowania Chwile Ślubne

FOTOGRAFOWANIE ŚLUBÓW I WESEL

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA ZE ŚLUBU I WESELA • SESJE PLENEROWE Z PARAMI MŁODYMI

CHWILE ŚLUBNE

ozdoba
kanał YouTube
ring
MASZ PYTANIA? Napisz lub zadzwoń!
kontakt@chwileslubne.pl

kom.: 502 228 121

Posiadamy zezwolenie do filmowania i fotografowania w czasie uroczystości liturgicznych. Upoważnienie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie, Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej.