Chwile Ślubne - filmowanie ślubów mazowieckie Warszawa
cien
Chwile ślubne - chwileslubne.pl
Kamerzysta ślubny - Chwile ślubne

kamerzysta ślubny Warszawa
Województwo mazowieckie i cała Polska

Kamerzysta na wesele i na ślub to oferta skierowana do par młodych szukających doświadczonego profesjonalisty, dzieki któremu ich chwile ślubne, ceremonia ślubna i weselna uroczystość zostaną zfilmowane i uchwycone bez montażu i edycji filmu końcowego.

Kamerzysta na wesele & ślub
Chwile Ślubne

Nasi kamerzyści posiadają wieloletnie doświadczenie w filmowaniu ceremonii ślubnych i weselnych. Specjalizują się w filmowaniu ślubów i wesel z możliwością wyboru wideofilmowania samego ślubu lub wesela jak również obu uroczystości razem. Oferta ta obejmuje tylko i wyłącznie kamerzystę i filmowanie bez żadnych dodatków. Efektem końcowym usługi jest czysty, surowy materiał video w takiej formie w jakiej został nakręcony.

Kamerzysta weselny

Kamerzysta ślubny i weselny Warszawa i całe województwo mazowieckie

Usługi samego kamerzysty i filmowania są najprostrzym z oferowanych przez nas wariantów. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, że nagrane materiały nie podlegają żadnej obróbce ani edycji i są przekazywane w nienaruszonej postaci na nośniku klienta. Jeśli interesuje Państwa coś więcej niż samo filmowanie ceremonii ślubnej i weselnej, zapraszamy do poznania pełnej oferty filmowania ślubów i wesel.

Jak w każdym wariancie i opcji w naszej ofercie dojazd kamerzysty 100 km od Warszawy jest gratis (za każde kolejne rozpoczęte 100 km jest doliczana dopłata w wysokości 50 zł).

Cennik usług
Kamerzysta weselny Warszawa i mazowieckie obszar realizacji
kontakt@chwileslubne.pl

kom.: 502 228 121

Nasi kamerzyści weselni posiadają zezwolenie do filmowania w czasie uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie, Centrum Formacji Liturgiczno-Biblijnej. Mamy również legitymacje prasowe do naszej dyspozycji.

Zobacz wybrane realizacje

Zapraszamy na nasz kanał YouTube.

kanał YouTube
Potrzebujesz czegoś więcej? Chcesz mieć pełną usługę filmowania i fotografii?
Filmowanie ślubów i wesel

Filmowanie ślubów w Warszawie lub województwie mazowieckim jest tym czego szukasz?

Oferta filmowania
Fotografia ślubna

Interesuje Cię fotograf na ślub oraz wesele w Warszawie lub na mazowszu?

Oferta fotografii